KAREL NOVÁK22.
Každý, kdo bydlí ve svém, je milionář.
Jen třeba nemá na jídlo
Daň z nemovitosti je prý nízká. Všichni ve svém jsme boháči, protože nemovitosti jsou neskutečně drahé. A postupně přichází čas, aby se ti, kdo boháči nejsou, svých nemovitostí zbavili. I kdyby nechtěli.