KAREL NOVÁK27.
Jak žít SÁM ve svém bytě bez ŽENY či přátel ..
Uvědomil jsem si, jaký byl pro mne zpočátku problém s tím, být sám, žít sám, vše si zařídit sám a kolika nesmyslných přehmatů a konin jsem se dopustil ve snaze modifikovat to, co jsem znal, jak se žije s rodinou a dalšími lidmi, tak to nějak upravit do podoby pro jednoho člověka.