KAREL NOVÁK25.
Angína, chřipka, RODINA a děti ..
Tak mám angínu jak z praku. Moje milá mi říkala, že ji trochu dost pobolívá v krku a půl její rodiny na to umírá, ale prostě polibek k návštěvě patří. Říkal jsem si, že když to zapiju 37 procentním alkoholem, pak vycucám Strepsils a nakonec si dýchnu Bioparoxu, že se mi třeba...